خدمات ما

حمل ونقل ترکیبی

اتصال مراکز وچشمه‌های بار به ایستگاه های راه آهن یکی از مهمترین مسائل در حمل و نقل ریلی است. شرکت ریل پرداز سیر با تکمیل این حلقه از زنجیره خدمات خود توانسته است خدمات شایانی را به مشتریان خویش ارائه نموده و دغدغه ایشان را در حمل ترکیبی (جاده ای - ریلی) در مبادی و مقاصد برطرف نماید.

حمل ریلی محمولات

شرکت ریل پرداز سیر با دارا بودن 1024 واگن لبه بلند ملکی و حدود 500 واگن اجاره ای توان جابه جایی سالانه سه میلیون تن انواع محمولات ریلی را دارد.

صدور بارنامه

قابلیت صدور بارنامه از هر مبداء در کشور به تمام نقاط ایران عزیز یکی دیگر از شاخص های یکپارچگی خدمات ریل پرداز سیر است.

خدمات لجستیک

انواع خدمات لجستیکی شامل بارگیری، تخلیه، انبارداری، مهندسی لجستیک، مشاوره لجستیک، حمل شهری، دپو از نقاط تمایز شرکت ریل‌پرداز‌سیر در خدمت حمل نقل ریلی کشور است.

ارائه اطلاعات لحظه‌ای سیر

بهره گیری از اخرین اطلاعات سیستم های کامپیوتری ردیابی، امکان رصد لحظه به لحظه محموله را درسراسر مسیر فراهم آورده وخدمت جدیدی را به مشتریان ارائه نموده است.

مشاوره حمل و نقل

سطح بالای دانش آکادمیک و مدیران این شرکت که شامل فارغ التحصیلان تنها دانشکده مهندسی راه آهن خاورمیانه و همچنین افراد متبحر و مجرب در صنعت حمل و نقل کشور می باشد، موجب شده است که در مواجه با مشتریان بهترین روش های حمل و نقل به ایشان ارائه و نظرات مشاوره‌ای ارائه گردد.

حمل اعتباری

اعتماد به مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده و با عقد قراردادهای بلند مدت، ارائه خدمات حمل اعتباری را به عنوان یک مزیت به مشتریان خود عرضه می‌دارد.