درباره ما

معرفی شرکت ریل پرداز سیر

شرکت ریل پرداز سیر (سهامی عام) زیر مجموعه گروه ریل پرداز لجستیک است که از نقطه نظر تنوع خدمات لجستیکی و حجم سرمایه‌گذاری صورت گرفته، جامعترین هولدینگ حمل و نقل ریلی کشور محسوب می‌شود. ریل پرداز سیر (سهامی عام) با در اختیار داشتن منابع انسانی مجرب و متخصص، برخورداری از 1200دستگاه واگن لبه بلند ملکی و 800 دستگاه واگن استیجاری، دفاتر نمایندگی و شرکای متعدد در کشور، دارا بودن خطوط و سکوهای بارگیری در مبادی بار، بهره‌مندی از امکانات و سازه‌های اختصاصی تخلیه در مقاصد ریلی، قادر به ارائه خدمات یکپارچه لجستیکی و فورواردری با تمرکز بر حمل و نقل ریلی داخلی می‌باشد که توانسته با عملکرد ایمن، سریع، قابل انعطاف و اقتصادی در انجام خدمات مذکور رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

همچنین این شرکت با در اختیار داشتن یکی از بزرگترین کارخانجات تعمیرات واگن و چرخ و محور در ایستگاه راه آهن اصفهان قادر به انجام تعمیرات اساسی انواع واگنهای باری، تعمیرات اساسی چرخ و محور، تعمیرات واگنهای سانحه دیده، تعمیرات انواع بوژی، بازسازی انواع فنرهای لایه ای و … می باشد و طی سالهای گذشته موفق به کسب رتبه اول در تعمیرات اساسی واگنهای باری گردیده است.

ایجاد امکانات بارگیری و تخلیه محموله های ریلی در مبدأ و مقصد، ارائه اطلاعات آنلاین از آخرین وضعیت محموله های ریلی و انجام حمل ترکیبی (ریلی جاده‌‍‌ای) از نقاط قوت و تمایزات اساسی شرکت در مقایسه با سایر شرکت های فعال در این حوزه می باشد. در مجموع آنچه شرکت ریل پرداز سیر را از سایر شرکت‌های حاضر در صنعت حمل و نقل ریلی کشور متمایز کرده است اتخاذ مجموعه استراتژی های نوآورانه و اقدامات متهورانه است. حضور و نظارت نمایندگی شرکت در محل بارگیری و تخلیه و اعلام لحظه ای انتقادات و شکایات ، پیشنهادات  و خواسته های مشتریان از طریق سیستم ارتباط با مشتریان در هرچه بهتر بودن خدمات ارائه شده ما را یاری می سازد. شرکت ریل پرداز سیر با وجود عمر کوتاه فعالیت در صنعت حمل و نقل ریلی باری، توانسته است جایگاه بسیار خوبی را در رتبه بندی شاخص های مهم این صنعت بدست آورد.


چارت سازمانی


معرفی مدیران ارشد سازمان

حسین پورجعفر
بشیر حسین زاده
میثم مقیان
پژمان چائی چی
هوشمند سیار
سعید رحمانی
حسین امجدی
بهنام محمودزاده
جواد سلیمانی
علی داستانی حسین آبادی
مجتبی زارعی فتح آبادی
مهدی کاظمی
وحید عظیم پور
حسین پورجعفر
مدیر عامل و عضو هیئت مدیره (داخلی 300)
pourjafar.h@rpseir.com

تماس مستقیم

خدمات ما

* حمل و نقل ترکیبی:
اتصال مراکز وچشمه‌های بار به ایستگاه های راه آهن یکی از مهمترین مسائل در حمل و نقل ریلی است. شرکت ریل پرداز سیر با تکمیل این حلقه از زنجیره خدمات خود توانسته است خدمات شایانی را به مشتریان خویش ارائه نموده و دغدغه ایشان را در حمل ترکیبی (جاده ای - ریلی) در مبادی و مقاصد برطرف نماید. ریل پرداز سیر با انجام پروژه های موفق حمل ترکیبی توانسته است پاسخگوی نیاز های مشتریان از صفر تا صد در زمینه ی حمل باشد.
* حمل ریلی محمولات:
شرکت ریل پرداز سیر با دارا بودن 1200 واگن لبه بلند ملکی و حدود800 واگن اجاره ای توان جابه جایی سالانه سه میلیون تن انواع محمولات ریلی را دارد.
* صدور بارنامه:
قابلیت صدور بارنامه از هر مبداء در کشور به تمام نقاط ایران عزیز یکی دیگر از شاخص های یکپارچگی خدمات ریل پرداز سیر است.
* خدمات لجستیک:
انواع خدمات لجستیکی شامل بارگیری، تخلیه، انبارداری، مهندسی لجستیک، مشاوره لجستیک و حمل شهری از نقاط تمایز شرکت ریل‌پرداز‌سیر در خدمت حمل نقل ریلی کشور است.
* ارائه اطلاعات لحظه‌ای سیر:
بهره گیری از اخرین اطلاعات سیستم های کامپیوتری ردیابی، امکان رصد لحظه به لحظه محموله را درسراسر مسیر فراهم آورده وخدمت جدیدی را به مشتریان ارائه نموده است.
* مشاوره حمل و نقل:
سطح بالای دانش آکادمیک و مدیران این شرکت که شامل فارغ التحصیلان تنها دانشکده مهندسی راه آهن خاورمیانه و همچنین افراد متبحر و مجرب در صنعت حمل و نقل کشور می باشد، موجب شده است که در مواجه با مشتریان بهترین روش های حمل و نقل به ایشان ارائه و نظرات مشاوره‌ای ارائه گردد.
* حمل اعتباری:
شرکت اعتماد به مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده و با عقد قراردادهای بلند مدت، ارائه خدمات حمل اعتباری را به عنوان یک مزیت به مشتریان خود عرضه می‌دارد.
* حمل محموله های معدنی، صادراتی و وارداتی:
حمل محموله های معدنی شامل سنگ آهن، کنسانتره، گندله و نیز ذغال سنگ برای مصرف در کارخانجات فولادسازی | حمل محموله های صادراتی از جمله گوگرد به صورت جامبو یا فله با واگن لبه بلند | حمل محموله های وارداتی از جمله غلات به صورت جامبو یا فله با واگن لبه بلند.
* تعمیرات انواع واگنهای باری:
با توجه به ظرفیت موجود در کارخانجات تعمیرات واگنهای باری اصفهان (سالیانه 1200 دستگاه واگن) امکان ارائه خدمات تعمیرات اساسی واگنهای باری با بالاترین کیفیت، زمانبندی مناسب و قیمت رقابتی وجود دارد.

مزیت های رقابتی شرکت

آنچه شرکت ریل پرداز سیر را از سایر شرکت‌های حاضر در صنعت حمل و نقل ریلی کشور متمایز کرده است؛ را می‌توان به شرح زیر برشمرد:

* تمرکز شرکت بر جابجایی ایمن و سریع محموله های مشتریان
* ارائه قیمت رقابتی، در قیاس با سایر شقوق حمل
* ارائه مشاوره به مالکان معادن در جهت سرمایه گذاری در خطوط آنتنی راه آهن
* ارائه خدمات حمل اعتباری (حمل و نقل نسیه محموله های ریلی)
* ارائه اطلاعات به لحظه از آخرین وضعیت محموله های ریلی به صاحبان کالا
* انجام تمام امور مربوط به اخذ مجوزهای لازم جهت حمل ریلی محموله های مشتریان
* ایجاد امکانات بارگیری و تخلیه محموله های ریلی در مبدأ و مقصد
* ایجاد نمایندگی های شرکت جهت ارتباط و نظارت موثر بر پروژه ها
* مشاوره تخصصی در حمل ریلی با واگن های لبه بلند
* حمل ریلی محموله های خطر ناک از جمله گوگرد و آهن اسفنجی با واگن لبه بلند
* انجام حمل ترکیبی (ریلی – جاده‌‍‌ای) محموله هایی که مبدأ بارگیری یا مقصد تخلیه آنها به شبکه ریلی متصل نیست

دستاوردها و افتخارات

عضویت در انجمن ها و موسسات تخصصی و حرفه ای داخلی و بین المللی، و همچنین دریافت استانداردها و گواهینامه های تخصصی از پیش نیازهای رشد و پیشرفت یک شرکت می باشد. ریل پرداز سیر همواره اهمیت اینگونه گواهینامه ها، استانداردها و عضویت ها را به خوبی درک نموده است، البته نه به منظور ساختن یک جلوه نمایشی بلکه به منظور رسیدن به تسهیلات، مهارت ها و تخصص های فنی و دریافت بازخورد از محیط بیرون خود، که عضویت در این چنین موسساتی و دریافت این چنین گواهینامه هایی می تواند برای شرکت به ارمغان آورد. ریل پرداز سیر تلاش می نماید تا صلاحیت ها و قابلیت های ضروری را در بخش های مدیریتی، مهندسی تجهیزات و منابع انسانی خود نهادینه نماید.
* استقرار و پیاده سازی سیستم مدیریت یکپارچه مبتنی بر استانداردهای ISO9001 ، ISO14001 و OHSAS18001 در سال 1392 و اخذ و تمدید گواهینامه های بین المللی مرتبط از شرکت گواهی دهنده TUVNORD
* استقرار و پیاده سازی استانداردهای مشتری محوری با عنوان ISO10001 با موضوع تعیین قوانین رفتاری سازمان در قبال مشتریان و ISO10002 با موضوع رسیدگی به شکایات مشتریان و ISO10004 با موضوع سنجش رضایت مشتری در سال 1393 و اخذ گواهینامه های بین المللی مرتبط از شرکت گواهی دهنده IMQ
* دریافت لوح سپاس بابت حمایت از همایش های ریلی در سال 1392
* اخذ مجوز و گواهی عضویت در اتحادیه بین المللی راه آهن ها (UIC) در سال 1393
* استقرار و پیاده سازی استانداردهای ISO9001:2015 در سال 1395 از شرکت گواهی دهنده DQS و تمدید گواهینامه از شرکت گواهی دهنده
* استقرار و پیاده سازی سیستم مدیریت یکپارچه مبتنی بر استانداردهای ISO9001:2015 ، ISO14001:2015 و OHSAS18001 در سال 1396 و اخذ و تمدید گواهینامه های بین المللی مرتبط از شرکت گواهی دهنده
* استقرار و پیاده سازی استانداردهای مشتری محوری با عنوان ISO10001 با موضوع تعیین قوانین رفتاری سازمان در قبال مشتریان و ISO10002 با موضوع رسیدگی به شکایات مشتریان و ISO10003 با موضوع حل اختلافات برون سازماني مشتریان ISO10004 با موضوع سنجش رضایت مشتری در سال 1396 و اخذ گواهینامه های بین المللی مرتبط از شرکت گواهی دهنده DQS
* استقرار و پیاده سازی استاندارد آموزش ISO10015 از شرکت گواهی دهنده IMQ
* استقرار مدل Green Company در راستای افزایش اثربخشی گواهینامه های مدیریت محیط زیست و مسئولیت های اجتماعی شرکت و اخذ گواهینامه بین المللی از شرکت گواهی دهنده DQS
* استقرار نظام مسئولیت اجتماعی SEDEX و دریافت گواهینامه بین المللی از شرکت گواهی دهنده DQS در سال 1394
* اخذ گواهی ملی رعایت حقوق مصرف کننده از وزیر محترم صنایع و معادن ایران در سالهای 1392 و 1393
* اولین شرکت ریلی دریافت کننده تندیس برنزی حمایت از مصرف کنندگان در سال 1394
* دریافت کننده تندیس نقره ای حمایت از مصرف کنندگان در سال 1395
* دریافت کننده تندیس طلایی حمایت از مصرف کنندگان در سال 1396
* ریاست کمیته واگنهای لبه بلند
* عضویت در اتاق بازرگانی ایران و آلمان
* عضویت در انجمن مهندسی حمل و نقل ریلی
* عضویت در انمجن لجستیک ایران
* دریافت تقدیر نامه 2 ستاره در سال 94 از جایزه ملی تعالی سازمانی
* دریافت تقدیرنامه 2 ستاره از جایزه تعالی حمل و نقل ریلی کشور با کسب بالاترین امتیاز در میان شرکت های ریلی در سال های 93 و 94
* دریافت تقدیر نامه 3 ستاره در سال 95و 96 از جایزه ملی تعالی سازمانی
* دریافت تقدیرنامه 3 ستاره از جایزه تعالی حمل و نقل ریلی کشور با کسب بالاترین امتیاز در میان شرکت های ریلی در سال 95
* دریافت تقدیرنامه 4 ستاره از جایزه تعالی حمل و نقل ریلی کشور با کسب بالاترین امتیاز در میان شرکت های ریلی در سال96
* کسب عنوان برترین شرکت حمل و نقل لجستیکی همکار ذوب آهن در سال97
* کسب رتبه 411 در میان 500 شرکت برتر در سال 95
* کسب رتبه 324 در میان 500 شرکت برتر در سال 96
* کسب رتبه 300 در میان 500 شرکت برتر در سال 97
* کسب رتبه 256 در میان 500 شرکت برتر در سال 98
* کسب رتبه 303 در میان 500 شرکت برتر در سال 99

عضویت شرکت در اتحادیه بین المللی ریلی (UIC)

اتحادیه بین المللی ریلی یک سازمان بین المللی می باشد که در سال 1901 در پاریس تاسیس گردیده است. هدف این اتحادیه ارتقاء سطح همکاری بین المللی و توسعه فعالیتهای این حوزه در میان اعضاء آن می باشد، در حالیکه به مدیریت مستقل آنها احترام نیز می گذارد. در راستای حفظ و بهبود سیستم حمل و نقل ریلی در سطح بین المللی، اتحادیه بین المللی ریلی اطلاعاتی در زمینه تکنولوژی های مدرن و متدهای جدید مدیریتی را در میان اعضاء خود منتشر و توزیع می نماید.
زمان تاسیس اتحادیه به پیش از تاسیس سازمان ملل متحد برمیگردد، و تمام کشورهایی که دارای سیستم حمل و نقل می باشند عضو UIC می باشند. در میان شرکت های خصوص فعال در ایران در صنعت حمل و نقل، تنها شرکت ریل پرداز سیر به عنوان یک عضو مرتبط در UIC پذیرفته شده است.
در هشتادمین مجمع عمومی در 27 ژانویه 2014، اتحادیه بین المللی ریلی درخواست عضویت شرکت ریل پرداز سیر را تصویب نمود که به وسیله دبیر کل اتحادیه اعلام گردید.

چشم انداز، ماموریت و ارزش‌های سازمانی

چشم انداز:
شرکتی پیشرو با برندی ممتاز و مورد اعتماد در ارائه خدمات یکپارچه لجستیکی حمل بار هوشمند در بازارهای داخلی.
ماموریت:
ارائه خدمات یکپارچه لجستیکی حمل بار با تمرکز بر حمل و نقل ریلی، به منظور تامین منافع سهامداران، مشتریان و سایر ذینفعان با تاکید بر ارتقاء مستمر بهره وری، توسعه بازار و بکارگیری راهکارهای نوآورانه. ما متعهدیم خدمات مذکور را به صورت حرفه‌ای، ایمن، سریع، قابل انعطاف و اقتصادی در بازارهای داخلی ارائه نماییم.
ارزش های سازمانی:
* پایبندی به اخلاق حرفه‌ای
* اعتقاد به مشارکت، پویایی و خلاقیت
* عدالت و شایسته سالاری
* صداقت و درستکاری
* ذینفع محوری
* مسئولیت اجتماعی
* نوآوری و توسعه ملی

نمایندگی ها

* نمایندگی سنگان: شهرستان خواف، ایستگاه راه آهن سنگان، معادن احیا و مجتمع دولتی | عظیم پور: 09055703423
* نمایندگی خواف: شهرستان خواف، ایستگاه راه آهن خواف | عظیم پور: 09055703423
* نمایندگی مشهد: مشهد، خیابان امام خمینی، برج مرمر، روبروی اتاق بازرگانی، طبقه 6، واحد 13. | فخرایی: 05138114406
* نمایندگی زرین شهر: شهرستان زرین شهر، ایستگاه راه آهن زرین شهر، جنب ترافیک. | داستانی: 03152572732
* نمایندگی یزد: شهرستان یزد، ایستگاه راه آهن یزد. | زارعی: 09132553044
* نمایندگی جلال آباد: شهرستان زرند، ایستگاه راه آهن جلال آباد | زارعی: 09132553044
* نمایندگی بندر عباس: شهرستان بندرعباس، ایستگاه راه آهن مانوری، اسکله و انشعاب. | تاجیک: 09173610067
* نمایندگی اهواز: شهرستان اهواز - ایستگاه راه آهن میاندشت. | کاظمی: 09366999736
* نمایندگی زنجان: ایستگاه راه آهن زنجان. | سلیمانی: 09364330201
* نمایندگی رشتخوار: شهرستان تربت حیدریه، ایستگاه راه آهن رشتخوار | سبوخی: 09159669709

معرفی نمایندگی ها