| دسته بندی های مرتبط: | برچسب های مرتبط:

آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده ۱۴۰۲

آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده

شرکت ریل پردازسیر(سهامی عام)

شماره ثبت 353398 شناسه ملی 10104008480

بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم شرکت ریل پرداز سیر (سهامی عام ) دعوت می گردد درجلسه مجمع عمومی فوق العاده که در روز شنبه مورخ 31/04/1402 ساعت 15 عصر در محل : تهران – خیابان ولیعصر (عج) بالاتراز تقاطع شهید بهشتی نبش کوچه دلبسته پلاک 2141 هتل سیمرغ سالن آیین برگزارمی گردد، حضور به هم رسانند.

از صاحبان سهام یا وکلا قانونی ایشان دعوت می گردد برای دریافت برگ ورود به جلسه ، با همراه داشتن کارت ملی و یا وکالتنامه رسمی در روز چهار شنبه مورخ 28/04/1402 به آدرس : تهران – خیابان ولیعصر ، بالاتر از خیابان بهشتی ، خیابان 18 – پلاک 20 ضمنا جهت رفاه حال سهامداران برگه ورود به جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه در روز برگزاری جلسه و قبل از شروع آن نیز در محل برگزاری مجمع توزیع میگردد.

لازم به ذکر است امکانات سايت و ساير روش هاي الکترونيکي ، از طريق آدرس صفحه رسمي شرکت ریل پرداز سیر در آپارات به نشاني https://www.aparat.com/rpseir/live امکان مشاهده مستقيم جلسه مجمع عمومي فوق العاده به صورت زنده فراهم شده است. ضمناً از کليه سهامداران محترمي که از طريق فضاي مجازي برگزاري اين مجمع را دنبال مي کنند کمال تشکر را داريم .

دستورجلسه :

اصلاح و تغییرات اساسنامه

سایرمواردی که درصلاحیت مجمع عمومی فوق العاده باشد

هیات مدیره شرکت ریل پرداز سیر (سهامی عام)